BIC Port

BIC Port News

Příjem žádostí o dotaci do podzimního běhu inkubačního programu právě probíhá

Od 17. 7. do 13. 8. 2023 jsou přijímány žádosti o dotaci v rámci podzimního běhu inkubačního programu.

Máte inovativní podnikatelský záměr? Chystáte se založit vlastní firmu nebo jste již nedávno začali podnikat? Získejte podporu pro svůj byznys v inkubačním programu.


Podání jednoduché žádosti je podmínkou pro získání finanční dotace až 400 tisíc korun na nákup služeb dle individuálních potřeb firmy. Žádosti jsou přijímány prostřednictvím aplikace eDotace města Plzně.

Příjem žádostí o dotaci: Od 17. 7. do 13. 8. 2023 (do 12:00)

Návod pro podání žádosti včetně potřebných formulářů je k dispozici zde.

Žádost je nutné podat nejpozději v neděli, 13. srpna 2023 do 12:00 bez formálních chyb. Včas podané žádosti (ideálně v průběhu července) bude možné formálně zkontrolovat a případně jedenkrát vrátit žadateli k opravě ve lhůtě pro podání žádosti, tj. do 13.8. do 12:00.


Podzimní běh inkubačního programu 2023 je financovaný městem Plzní (dotační titul INKUBACE FIREM 2023).

Bližší informace a podmínky podzimního běhu inkubačního programu:

PODZIMNÍ BĚH 2023


Uvažujete o zapojení do programu? Pro nezávaznou konzultaci, zda a jak program může být prospěšný právě pro vás, nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI

 

Jsme připraveni vám při podání žádosti podat pomocnou ruku. V případě dotazů se neváhejte obrátit na některého z konzultantnů inkubačního týmu.

Podzimní kolo inkubačního programu 2024 je schváleno

Rada města Plzně schválila dotační titul INKUBACE FIREM 2024, který bude doprovázet podzimní kolo inkubačního programu v BICu.

Celý článek

Jarního kola inkubace se zúčastní 7 nadějných startupů

Do jarního kola inkubačního programu se letos přihlásilo 16 nadějných startupů. V březnu rada inkubačního programu vybrala sedm z nich, kterým nabídne podporu a finanční dotaci od Plzeňského kraje ve výši až 500 tisíc korun na nákup služeb.

Celý článek