BIC Port

BIC Port Use

Čočkýna s.r.o. (inkubace jaro 2024)

Čočkýna s.r.o. se specializuje na výrobu a distribuci křupavých luštěnin plných proteinu a cílí na širokou škálu zákazníků od veganů až po sportovce. Jako mladá značka si Čočkýna klade za cíl podporovat lidi ve zdravějším stravování a propagovat zdravý životní styl.

Její produkty se vyznačují jednoduchostí složení – obsahují pouze čočku, kokosový olej a mořskou sůl. Tímto přístupem Čočkýna garantuje nejen vysoký obsah proteinů, ale i 100% veganské složení bez lepku. Firma nabízí různé příchutě, jako jsou mořská sůl, česnek a chilli, přičemž každé balení odpovídá 300 gramům vařené čočky, což je dostatečná porce pro sytý oběd či večeři.


Co Čočkýna očekává od účasti v inkubačním programu?

Podporu v rozvoji svého podnikání, a to zejména v oblasti rozšíření distribuce na trhu a ve vývoji nových produktů. Společnost také plánuje rozšířit tým o talentované jedince v různých rolích, včetně organizace akcí a ochutnávek, udržování vztahů s obchodními partnery a tvorby marketingových materiálů. Díky účasti v inkubačním programu Čočkýna získává přístup k mentorství, síti kontaktů a dalším zdrojům, které jí pomohou dosáhnout svých cílů.

InstaCover s.r.o. (inkubace jaro 2024)

Plzeňský startup InstaCover, působící v oblasti insurtech, díky umělé inteligenci přináší inovace do pojišťovnictví.

Celý článek

VR school s.r.o. (inkubace jaro 2024)

Za mladým startupem stojí jeho zakladatel Marek Bárdy s vizí širokého uplatnění virtuální reality ve školách.

Celý článek