BIC Port

BIC Port News

Spuštěn příjem přihlášek do Inkubačního programu

Inkubační program pro mladé inovační firmy z Plzeňského kraje jde do druhého ročníku. Zvyšte svoje šance na úspěch podnikatelského záměru a zapojte se do programu, díky kterému získáte 200 tis. Kč na odborné služby.

Máte inovativní podnikatelský záměr nebo chcete uvést do praxe výsledek svého výzkumu a vývoje? A jste z Plzeňského kraje? Je jedno, jestli s podnikáním teprve začínáte nebo už máte založenou firmu. Přihlaste se do Inkubačního programu a získejte finanční dotaci 200 tis. Kč na odborné služby expertů a individuální konzultace vašeho záměru s námi v BIC Plzeň.

Přihláška

Příjem přihlášek je otevřený od 1. března do 31. března 2022.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Váháte, zda je inkubační program pro Vás vhodný?

Neváhejte nás kontaktovat – všechny dotazy rádi zodpovíme.

Co musíte udělat pro účast v programu?

  • Vyplnit do 31. 3. 2022 webovou přihlášku (dole na stránce) – ozveme se na zadaný e-mail, abychom si domluvili schůzku.
  • Přijít na individuální konzultaci – probereme jak podstatu podnikatelského záměru, tak průběh a možné přínosy inkubačního programu.
  • Připravit si prezentaci záměru s důrazem na to, jakou hodnotu a komu svým produktem/službou přinášíte.
  • Odprezentovat záměr před radou inkubačního programu – budou vybráni 4 účastníci.
  • Stvrdit svoji účast v programu smluvně.

Příjem přihlášek do jarního běhu inkubačního programu byl ukončen

Třetí ročník inkubačního programu odstartoval jarní výzvou. Zájem o účast v programu projevilo 17 začínajících firem. Novinkou pro letošní rok je navýšení dotace až na 400 tisíc korun.

Celý článek

Zhodnocení inkubačního programu 2022

V úterý 24. ledna 2023 proběhlo závěrečné vyhodnocení druhého ročníku inkubačního programu. Podpořené firmy prezentovaly, kam se díky odborníkům a dotaci od Plzeňského kraje ve svém podnikání posunuly. Do dalšího ročníku se zájemci mohou hlásit do 6. února.

Celý článek