BIC Port

BIC Port News

Spuštěn příjem přihlášek do Inkubačního programu

Inkubační program pro mladé inovační firmy z Plzeňského kraje jde do druhého ročníku. Zvyšte svoje šance na úspěch podnikatelského záměru a zapojte se do programu, díky kterému získáte 200 tis. Kč na odborné služby.

Máte inovativní podnikatelský záměr nebo chcete uvést do praxe výsledek svého výzkumu a vývoje? A jste z Plzeňského kraje? Je jedno, jestli s podnikáním teprve začínáte nebo už máte založenou firmu. Přihlaste se do Inkubačního programu a získejte finanční dotaci 200 tis. Kč na odborné služby expertů a individuální konzultace vašeho záměru s námi v BIC Plzeň.

Přihláška

Příjem přihlášek je otevřený od 1. března do 31. března 2022.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Váháte, zda je inkubační program pro Vás vhodný?

Neváhejte nás kontaktovat – všechny dotazy rádi zodpovíme.

Co musíte udělat pro účast v programu?

  • Vyplnit do 31. 3. 2022 webovou přihlášku (dole na stránce) – ozveme se na zadaný e-mail, abychom si domluvili schůzku.
  • Přijít na individuální konzultaci – probereme jak podstatu podnikatelského záměru, tak průběh a možné přínosy inkubačního programu.
  • Připravit si prezentaci záměru s důrazem na to, jakou hodnotu a komu svým produktem/službou přinášíte.
  • Odprezentovat záměr před radou inkubačního programu – budou vybráni 4 účastníci.
  • Stvrdit svoji účast v programu smluvně.

Do první výzvy Technologické inkubace se přihlásilo 114 start-upů

Agentura CzechInvest uzavřela před několika dny přijímání žádostí do první výzvy projektu Technologická inkubace. O dotaci ve výši 1,1 mil. Kč na nákup služeb a 0,5 mil. Kč na inkubační aktivity žádaly start-upy zaměřené na mobilitu, kreativní průmysly, ekologii a cirkulární ekonomiku nebo umělou inteligenci. Další kolo očekáváme na podzim.

Celý článek

Druhý ročník inkubačního programu již zná své účastníky

Rada inkubačního programu vybrala 4 letošní účastníky. Inkubační program pro mladé inovační firmy z Plzeňského kraje tak odstartoval svůj druhý ročník.

Celý článek