BIC Port

BIC Port News

Seminář: Podpora vzniku technologických inovačních firem – nové výzvy 2023

Regionální inkubační program i program Technologické inkubace v lednu 2023 otevřou nové výzvy pro vstup. Přihlaste se na seminář, kde se dozvíte bližší informace, o jakou podporu se jedná, co a kdy lze udělat pro její získání.

Začínající technologické inovační firmy mají možnost získat financování ze zdrojů Plzeňského kraje, města Plzně nebo CzechInvestu. Využít ho mohou na nákup služeb a poradenskou podporu přizpůsobenou jejich konkrétním individuálním potřebám.

Akce je určena pro budoucí či již založené (do 5 let stáří) inovační startupy z Plzeňského kraje přicházející s novými výrobky, službami nebo technologiemi.

  • Termín: úterý 17. ledna 2023, 10:00 – 12:00
  • Místo: Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta strojní, UV 115

Program semináře:

10:00 – 11:00      Podmínky inkubačních programů pro firmy z Plzeňského kraje (Technologická inkubace a regionální inkubační program)

11:00 – 12:00      Individuální konzultace možných přínosů programů pro konkrétní záměr (délka konzultace pro jeden záměr: 15 minut)

 

Registrace

Pro účast vyplňte do pátku 13. ledna 2023 registrační formulář, v rámci kterého je možné zarezervovat si termín individuální konzultace.

Účast na semináři je bezplatná, akce probíhá v rámci projektu Enterprise Europe Network.

Kapacita místnosti je 40 účastníků.

 

Partnerem semináře je Agentura CzechInvest a Západočeská univerzita v Plzni.

Pozvánka

 

Připravujeme pro vás další ročník inkubačního programu

Inkubační program 2022 stále běží. Pro rok 2023 ale chystáme několik užitečných změn.

Celý článek

Do první výzvy Technologické inkubace se přihlásilo 114 start-upů

Agentura CzechInvest uzavřela před několika dny přijímání žádostí do první výzvy projektu Technologická inkubace. O dotaci ve výši 1,1 mil. Kč na nákup služeb a 0,5 mil. Kč na inkubační aktivity žádaly start-upy zaměřené na mobilitu, kreativní průmysly, ekologii a cirkulární ekonomiku nebo umělou inteligenci. Další kolo očekáváme na podzim.

Celý článek