BIC Port

BIC Port News

Seminář: Podpora vzniku technologických inovačních firem – nové výzvy 2023

Regionální inkubační program i program Technologické inkubace v lednu 2023 otevřou nové výzvy pro vstup. Přihlaste se na seminář, kde se dozvíte bližší informace, o jakou podporu se jedná, co a kdy lze udělat pro její získání.

Začínající technologické inovační firmy mají možnost získat financování ze zdrojů Plzeňského kraje, města Plzně nebo CzechInvestu. Využít ho mohou na nákup služeb a poradenskou podporu přizpůsobenou jejich konkrétním individuálním potřebám.

Akce je určena pro budoucí či již založené (do 5 let stáří) inovační startupy z Plzeňského kraje přicházející s novými výrobky, službami nebo technologiemi.

  • Termín: úterý 17. ledna 2023, 10:00 – 12:00
  • Místo: Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta strojní, UV 115

Program semináře:

10:00 – 11:00      Podmínky inkubačních programů pro firmy z Plzeňského kraje (Technologická inkubace a regionální inkubační program)

11:00 – 12:00      Individuální konzultace možných přínosů programů pro konkrétní záměr (délka konzultace pro jeden záměr: 15 minut)

 

Registrace

Pro účast vyplňte do pátku 13. ledna 2023 registrační formulář, v rámci kterého je možné zarezervovat si termín individuální konzultace.

Účast na semináři je bezplatná, akce probíhá v rámci projektu Enterprise Europe Network.

Kapacita místnosti je 40 účastníků.

 

Partnerem semináře je Agentura CzechInvest a Západočeská univerzita v Plzni.

Pozvánka

 

Podzimní kolo inkubačního programu 2024 je schváleno

Rada města Plzně schválila dotační titul INKUBACE FIREM 2024, který bude doprovázet podzimní kolo inkubačního programu v BICu.

Celý článek

Jarního kola inkubace se zúčastní 7 nadějných startupů

Do jarního kola inkubačního programu se letos přihlásilo 16 nadějných startupů. V březnu rada inkubačního programu vybrala sedm z nich, kterým nabídne podporu a finanční dotaci od Plzeňského kraje ve výši až 500 tisíc korun na nákup služeb.

Celý článek