BIC Port

BIC Port News

Příjem přihlášek do jarního běhu inkubačního programu byl ukončen

Třetí ročník inkubačního programu odstartoval jarní výzvou. Zájem o účast v programu projevilo 17 začínajících firem. Novinkou pro letošní rok je navýšení dotace až na 400 tisíc korun.

Zájem o účast v jarním běhu projevilo celkem 17 začínajících firem. Do programu vstoupilo podáním žádosti o dotaci sedm z nich.

V první polovině března zasedne Rada inkubačního programu. Ta na základě prezentací vybere ze sedmi žadatelů firmy, mezi které rozdělí celkovou částku 1,8 milionu korun. Podpořeny budou ty projekty, kterým může inkubační program nejvíce pomoci v rozjezdu jejich podnikání.

Nově může letos podpora jednoho projektu činit až 400 tisíc korun. Z těchto prostředků si firmy nakoupí služby expertů podle svých potřeb.

Firmy, které se nestihly včas přihlásit, budou mít díky podpoře města Plzně možnost vstoupit do podzimního běhu programu. Žádosti o dotaci budou přijímány v průběhu léta, nicméně už nyní je možné projevit zájem o vstup do programu a domluvit si termín konzultace.

Máte zájem o bližší informace? Vyplňte přihlášku či nás kontaktujte.

Přijímáme přihlášky do podzimního běhu inkubačního programu

Mladé inovativní firmy z Plzně budou moci letos podruhé vstupit do inkubačního programu. Získají pro svůj rozvoj finanční podporu a zpětnou vazbu od odborníků.

Celý článek

Nová výzva programu Technologická inkubace pro ambiciózní startupy

Jste začínající inovační firmou? Využijte finanční podporu na nákup služeb pro rozvoj Vašich záměrů.

Celý článek