BIC Port

BIC Port Events

Seminář na ZČU: Nové výzvy inkubačních programů 2023

Začínající technologické inovační firmy budou mít opět možnost získat financování pro rozvoj svých podnikatelských záměrů. Využít ho mohou na nákup služeb a poradenskou podporu přizpůsobenou jejich konkrétním individuálním potřebám.

Přihlaste se na seminář, kde se dozvíte bližší informace, o jakou podporu se jedná, co a kdy lze udělat pro její získání. V rámci semináře je možné využít možnosti individuální konzultace s konzultanty BIC Plzeň a zástupci RK CzechInvest.


Kdy: úterý 23. května 2023, 10:00 – 12:00 hod.

Kde: Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta strojní, Univerzitní 22 (zasedací místnost UV 115)


Akce je určena pro budoucí či již založené (do 5 let stáří) inovační startupy z Plzeňského kraje přicházející s novými výrobky, službami nebo technologiemi.

Program semináře

10:00 – 11:00   Podmínky inkubačních programů pro firmy z Plzeňského kraje:

  • Regionální inkubační program 2023 – podzimní kolo
  • Technologická inkubace (výzva 1/2023)

11:00 – 12:00   Individuální konzultace možných přínosů programů pro konkrétní záměr


Účast na semináři je bezplatná. Drobné občerstvení zajištěno.

Kapacita místnosti je 40 účastníků. Pro účast vyplňte do neděle 21. května 2023 registrační formulář, v rámci kterého je možné zarezervovat si termín individuální konzultace.

Akce probíhá za podpory mezinárodní sítě Enterprise Europe Network.

Registrace

Pozvánka

Disraptors Summit Prague & European Startup Champions League 2023

Je tu další ročník akce Disraptors Summit! Organizátoři pod jednou střechou opět spojí startupové prostředí a přivedou nejlepší startupy a investory z celé Evropy do Prahy. Součástí akce bude startupová soutěž European Startup Champions League.

Celý článek

Výběr účastníků podzimního běhu inkubačního programu 2023

Všechny žadatele o dotaci z programu INKUBACE FIREM 2023 čeká prezentace projektu před radou inkubačního programu. Rada programu na základě prezentací vybere účastníky podzimního běhu programu 2023.

Celý článek