BIC Port

BIC Port Use

Veriteus Technology s.r.o. (inkubace jaro 2024)

Zakladatelé společnosti Veriteus Technology se zaměřili na vývoj nového nástroje, který pomáhá v odhalování lži pomocí specializované aplikace běžící ve webovém prohlížeči.

Člověk lež obvykle rozpozná jen o něco lépe, než kdyby si hodil mincí. I rodiče u svých dětí nebo profesionální vyšetřovatelé lež rozpoznávají nespolehlivě. Zakladatelé společnosti Veriteus Technology se na tuto problematiku zaměřili při vývoji nového nástroje, který pomáhá v odhalování lži pomocí specializované aplikace běžící ve webovém prohlížeči.

Její uplatnění je široké. Od ověřování pravdivosti tvrzení uvedených při hlášení pojistných událostí až např. po HR asistenta, který bude pomáhat při pohovorech označením potenciálně nepravdivých nebo podezřelých tvrzení. V těchto dnech se učí algoritmus, který odhaluje lež v online vyplněném dotazníku pro první use case projektu — ověření identity. Již nyní se mohou hlásit zájemci, s jejichž pomocí bude dále zlepšna spolehlivost modelu (stačí o svém zájmu napsat na e-mail grmela@veriteus.tech). V druhé fázi, která začne na podzim letošního roku, tým zacílí na lepší automatizaci, uživatelské rozhraní a zejména využití videa pro přesnější určování výsledků.


Co Veriteus očekává od účasti v inkubačním programu?

Inkubační program by měl týmu Veriteus pomoci s vyřešením právních a obchodních otázek, naplněním go-to-market strategie, cenotvorbou a navázáním strategických partnerství, díky kterým bude vyvinut skutečně funkční nástroj řešící potřeby reálných zákazníků.

InstaCover s.r.o. (inkubace jaro 2024)

Plzeňský startup InstaCover, působící v oblasti insurtech, díky umělé inteligenci přináší inovace do pojišťovnictví.

Celý článek

VR school s.r.o. (inkubace jaro 2024)

Za mladým startupem stojí jeho zakladatel Marek Bárdy s vizí širokého uplatnění virtuální reality ve školách.

Celý článek