BIC Port

BIC Port Use

Tvoje kšandy (inkubace podzim 2023)

Příběh značky Tvoje kšandy začala psát Gabriela Němečková na mateřské dovolené. Nošení kalhot s páskem pro ni nebylo příjemné a klasické kšandy jí nevyhovovaly.

Spolu se svou maminkou tak ušily první dámské kšandy, které vynikaly zejména svým komfortem. K vysoké kvalitě se velmi rychle přidal originální design a kšandy se v době covidu začaly šířit Českem. Od té doby ke kšandám přibyla spousta dalších doplňků, které ocení nejen dámy, ale například i motorkáři. Ti si pro svůj klub nechali vyrobit i nákrčníky, šátky, trička a tkaničky do bot ladící s originálním designem nových kšand. Nejnovějším produktem značky je tzv. kšandopásek, složený ze dvou navzájem kombinovatelných opasků. Nositeli nabízí nespočet módních kombinací, které oživí šatník.

S pomocí inkubačního programu chtějí zakladatelky firmy vyrůst, navýšit svoji výrobní kapacitu a vybudovat mezinárodní značku. Cílem je navázat důležitá obchodní partnerství, pořídit si vlastní potiskovací stroje a ve spolupráci s mladými designéry dodávat výjimečné módní doplňky do Evropy i mimo ni.

TeaTech s.r.o. (inkubace podzim 2023)

Inovativní startup TeaTech s.r.o. se zaměřuje na inovaci výuky informatiky a informačních a komunikačních technologií na českých školách v souladu s novým Rámcovým vzdělávacím plánem Ministerstva školství. Nabízí komplexní řešení včetně vývojového modulu, senzorů, příručky pro učitele a online učebnic pro žáky.

Celý článek

Escape.ing (inkubace podzim 2023)

Student Fakulty ekonomické ZČU Filip Kouba je zakladatelem projektu "Escape.ing" - inovativního konceptu únikových místností poháněných umělou inteligencí.

Celý článek