BIC Port

BIC Port News

Přijímáme přihlášky do podzimního běhu inkubačního programu

Mladé inovativní firmy z Plzně budou moci letos podruhé vstupit do inkubačního programu. Získají pro svůj rozvoj finanční podporu a zpětnou vazbu od odborníků.

Rada města Plzně schválila dotační program INKUBACE FIREM 2023 na podporu vzniku a rozvoje mladých inovativních firem. Plzeň tak navyšuje kapacitu a umožňuje novým inovačním firmám využít podporu inkubačního programu dvakrát ročně, tedy v jarním nebo podzimním běhu.

Do inkubačního programu se mohou zapojit začínající podnikatelé se sídlem či provozovnou na území města Plzně. Účastníci programu budou podpořeni finanční dotací až 400 tisíc korun na nákup služeb dle individuálních potřeb firmy. Podmínkou pro získání dotace je podání jednoduché žádosti v aplikaci eDotace, a to od 17. července do 13. srpna 2023.


Zájemci o vstup do programu si mohou již nyní domluvit termín osobní konzultace, kde probereme průběh inkubačního programu, vyslechneme si navzájem očekávání a společně posoudíme, zda a v čem může program pomoci.

MÁM ZÁJEM O KONZULTACI

Semináře k inkubačnímu programu s možností individuální konzultace

Podzimní kolo inkubačního programu 2024 je schváleno

Rada města Plzně schválila dotační titul INKUBACE FIREM 2024, který bude doprovázet podzimní kolo inkubačního programu v BICu.

Celý článek

Jarního kola inkubace se zúčastní 7 nadějných startupů

Do jarního kola inkubačního programu se letos přihlásilo 16 nadějných startupů. V březnu rada inkubačního programu vybrala sedm z nich, kterým nabídne podporu a finanční dotaci od Plzeňského kraje ve výši až 500 tisíc korun na nákup služeb.

Celý článek