BIC Port

BIC Port News

Příjem žádostí o dotaci byl ukončen

Příjem žádostí o dotaci z programu INKUBACE FIREM 2023 byl ukončen. Zájem o vstup do podzimního běhu inkubačního programu 2023 projevilo celkem 13 žadatelů.

Všechny žadatele o dotaci čeká prezentace projektu před radou inkubačního programu. Rada programu na základě prezentací 13. září 2023 vybere účastníky podzimního běhu programu 2023.

Prezentace by kromě krátkého představení firmy měla stručně a jasně zodpovědět otázky: KDO je váš zákazník a PROČ by měl mít o váš produkt/službu zájem? Bez určení pravé hodnoty, kterou váš produkt zákazníkovi přinese, je těžké vymýšlet strategie a sestavovat funkční byznys model.

Pomoc při přípravě prezentací poskytnou konzultanti inkubačního programu. Zároveň bude možné vyzkoušet si prezentaci “nanečisto” a získat tak zpětné vazby nejen od konzultantů, ale také od ostatních zájemců o vstup do programu.


Nestihli jste se přihlásit? Kontaktujte nás a domluvte si termín konzultace. Příjem žádostí do jarního běhu 2024 bude spuštěn v únoru 2024.

MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI

Jarní Inkubace firem 2024 je tu!

Blíží se spuštění dalšího kola inkubačního programu pro mladé inovativní firmy z Plzeňského kraje. Příjem žádostí do jarního běhu bude probíhat v termínu 1.-7. února 2024.

Celý článek

Schválení podpory pro 5 inkubovaných firem

Z rozpočtu města Plzně bylo podpořeno dotacemi pět účastníků podzimního kola inkubačního programu 2023. Na svém zasedání to 14. prosince schválili zastupitelé. Mezi inkubované firmy rozdělí  2 miliony korun.

Celý článek