BIC Port

BIC Port Events

Value Proposition: Jak navrhnout produkt, aby ho zákazníci kupovali

Jestli v podnikání existuje něco jako odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec, tak bude mít hodně společného s value proposition. Jak totiž chcete vymýšlet tu správnou strategii a sestavovat funkční business model, aniž byste věděli, proč by od vás zákazníci vlastně měli chtít nakupovat?

A právě o tom bude mluvit Junior Partner Y Soft Ventures Lukáš Konečný, který vám ukáže, jak poznat a správně popsat tu pravou hodnotu, kterou váš produkt zákazníkům přinese, a vysvětlí, že správná odpověď prostě není 42. Na akci se také dozvíte podrobnosti k inkubačnímu programu pro firmy z Plzeňského kraje, do kterého si do konce března můžete podat přihlášku.

KDY: úterý 22. března 2022  15 – 17 hod.
KDE: online MS Teams
Přednášející: Lukáš Konečný

Pro koho je webinář určený?

  • Zájemce o podnikání
  • Začínající podnikatele
  • Mladé firmy

Proč se webináře zúčastnit?

  • Začnete lépe přemýšlet nad tím, co váš zákazník opravdu chce.
  • Zjistíte, jak postavit vaše produkty či služby, aby je zákazníci skutečně chtěli.
  • Zlepšíte se v tom, jak své produkty nebo služby zákazníkům prodat.

Jak bude webinář probíhat?

Webinář budeme přenášet prostřednictvím nástroje MS Teams. Odkaz pro přihlášení obdržíte na email vyplněný v přihlašovacím formuláři.

Něco málo přes hodinu věnujeme povídání o value proposition, jejíž mapování si budete moci i prakticky vyzkoušet. Ve zbytku času budete mít prostor na své otázky. V rámci akce vám také představíme inkubační program pro firmy z Plzeňského kraje, do kterého se zájemci mohou se svým podnikatelským záměrem do konce března 2022 přihlásit.

Své otázky budete moci pokládat prostřednictvím chatu.
Těšíme se na vás!

CHCI SE ZAREGISTROVAT

Lukáš Konečný působí jako Junior Partner ve venture capital platformě Y Soft Ventures, kde se vedle podpory zainvestovaných startupů stará o provoz a finanční řízení. Je jedním z expertních hodnotitelů Evropské komise, jako konzultant provádí začínající podnikatele jejich prvními businessovými kroky a těm zkušenějším pomáhá mít pořádek (nejen) ve financích, strategických plánech, obchodních modelech a nastavení businessu směrem dovnitř i ven.

Lukáš Konečný, Junior Partner ve venture capital platformě Y Soft Ventures

Seminář: Podpora vzniku univerzitních spin-offů a startupů

Nově založené technologické firmy mohou získat dotaci na nákup služeb (100 % dopředu) a poradenskou podporu přizpůsobenou jejich konkrétním individuálním potřebám. Na semináři se dozvíte, o jakou podporu se jedná a co a kdy lze udělat pro její získání.

Celý článek

11. Bavorský inovační kongres Regensburg 2022 (Smart City)

11. bavorský inovační kongres, který proběhne ve středu 13. 7. 2022 v technologickém centru TechBase v Regensburgu, se zaměří na Smart City - inovativní technologie pro lepší život ve městě. 

Celý článek